Duszpasterze dawni

nnks. Paweł Brożyna

święcenia przyjął w 05.2008 r.
w parafii od 29.06.2014 r. do 28.06.2015 r.
obecnie: wikary parafii p.w. św. Maurycego we Wrocławiu

 

 

   ks. Rafał Kubiak

święcenia przyjął 26.05.2012 r.
w parafii od 29.06.2013 r. do 28.06.2014 r.
obecnie: wikary parafii p.w. św. Jerzego w Ziębicach

 

nn   ks. Czesław Idzik SDS – rezydent

święcenia przyjął 24.05.1971 r.

 

 


   ks. Rafał Kasprzak

święcenia przyjął 21.05.2005 r.
w parafii od 25.06.2009 r. do 29.06.2013 r.
obecnie: wikary parafii p.w. św. Franciszka we Wrocławiu

 

   ks. Piotr Oleksy

święcenia przyjął 21.05.2005 r.
w parafii od 25.06.2005 r. do 24.06.2009 r.
obecnie: wikary parafii p.w. św. Jadwigi we Wrocławie-Kozanowie

 

   ks. Adam Lota

święcenia przyjął 25.05.2002 r.
w parafii od 24.06.2002 r. do 24.06.2007 r.
obecnie: wikary parafii p.w. św. Michała Archanioła we Wrocławiu-Muchoborze Wlk.

 

   ks. Grzegorz Michalski

święcenia przyjął w 1999 r.
w parafii od 25.06.1999 r. do 25.06.2005 r.
obecnie: proboszcz parafii p.w. NMP na Piasku we Wrocławiu

 

   ks. Sylwester Kawa

w parafii od 1998 r. do 2002 r.
obecnie: od 27.06.2011 proboszcz parafii p.w. św. Stanisława bpa i m. w Roztoce (Diecezja Świdnicka)

 

   ś.p. ks. Antoni Soroka

święcenia przyjął 24.06.1962 r.
w parafii od 25.06.1990 r. do 2000 r.
zm. 07.08.2001 r.

   ks. Tadeusz Kosior

święcenia przyjął w 1986 r.
w parafii od 1990 r. do 1999 r.
obecnie: proboszcz parafii p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Strupinie

   ks. Zbigniew Słobodecki

święcenia przyjął w 1991 r.
w parafii od 1991 do 1998 r.
obecnie: proboszcz parafii p.w. św. Józefa Oblubieńca     NMP w Nasławicach

 

   ks. Ryszard Peszko

święcenia przyjął w 1986 r.
w parafii od 1989 r. do 1991 r.
obecnie: proboszcz parafii p.w. Miłosierdzia Bożego     we Wrocławiu-Jagodnie

 

nn   ks. Jerzy Mikołajko

święcenia przyjął w 1979 r.
w parafii od 1989 r. do 1990 r.
obecnie: w Domu Księży Emerytów im. Jana Pawła II
Diecezji Świdnickiej

 

nn   ks. Marian Kujawski

święcenia przyjął w 1981 r.
w parafii w 1989 r. (czerwiec – sierpień)
obecnie: proboszcz parafii p.w. św. Jerzego
i MB Różańcowej w Wałbrzychu (Diecezja Świdnicka)

 

   ks. Ryszard Kamyk

święcenia przyjął w 1977 r.
w parafii od 1986 do 1989 r.
obecnie: urlopowany (Diecezja Legnicka)

 

nnks. Kazimierz Gębarowski

święcenia przyjął w 1983 r.
w parafii od 1985 do 1989 r.
obecnie: proboszcz w parafii p.w. Macierzyństwa
NMP w Pisarzowicach (Diecezja Legnicka)

 

ks. Krzysztof Stabrawa

święcenia przyjął 25.05.1974 r.
w parafii od 1977 r. do 1986 r.
obecnie: w Kanadzie

Komentowanie jest wyłączone