Ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15   października  2017

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Zapraszamy i prosimy o przygotowanie (posprzątanie) kościoła w  sobotę o godz. 9.00  mieszkańców przy ul. Słowackiego 23.

 

  1. Spotkanie scholii dla dzieci w poniedziałek 16.30 . Zapraszamy dzieci na nabożeństwo Różańcowe.

3. We wtorek 17 października o godz. 16.30 spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.

 

  1. Spotkanie dla kandydatów na ministranta i ministrantów we wtorek o godz. 18.30.

 

  1. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych  w piątek o 16.30 w salce parafialnej.

 

  1. Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek o godz. 18.00 rozpoczynamy Eucharystią. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

 

  1. Są wystawione kartki wypominkowe. Od przyszłej niedzieli można będzie wrzucać do skrzynki, która będzie wystawiona  przy ołtarzu.

 

  1. Nabożeństwo Różańcowe przez cały miesiąc październik – w niedzielę o godz. 16.30, a w ciągu tygodnia o godz. 17.30.

 

  1. 21 października 2017 organizowana jest pierwsza piesza pielgrzymka do Łososiowic. Zbiórka o godz. 9.30 przy kościele parafialnym NMP Królowej Polski. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.

 

  1.  27 października (piątek) o godz. 18.00 w kościele rozpoczyna się 3 letni cykl przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy uczniów  klas drugich i trzecich gimnazjum i starszych.

10. 28 października o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem parafian z Milicza, gdzie przez długie lata był Proboszczem Ks. Kazimierz Kudryński. Wtedy przypada 1 rocznica Jego śmierci.

 

  1. Akcja Katolicka zwraca się z prośbą do Parafian o większe wsparcie finansowe na rzecz kościoła Chrystusa Króla tzn. ofiarę na tacę w czasie Mszy świętych oraz fundusz remontowy, jak widzimy potrzeby są duże a obowiązkiem parafian jest utrzymanie tego kościoła.

 

12. Dziękujemy wszystkim PARAFIANOM, którzy odpowiedzieli tak pięknie na apel o pomoc dla ludzi dotkniętych wojną na Ukrainie. Bóg zapłać ! (było więcej darów niż pierwszym razem na wiosnę).

Wspomnienia Liturgiczne

Poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej – uroczystość;

Wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i m;

Środa- św. Łukasza Ewangelisty – święto;

Piątek – św. Jana Kantego, kapł;

Sobota – bł. Jakuba Strzemię, bpa;

Komentowanie jest wyłączone